Nieuwe Antwerpse foodmarkt opent op 15 oktober
27 sep 2016 09:41
bron: FoodPro Network
bron: FoodPro Network
ANTWERPEN -Op 15 oktober opent aan de Groenplaats in Antwerpen de overdekte foodmarkt Mercado. Het nieuwe concept is gebaseerd op soortgelijke initiatieven in Barcelona en Kopenhagen.
Voorlopig is er nog geen exacte invulling voor de overdekte markt, maar het is de bedoeling dat er veel verse voeding wordt verkocht, maar dat er ook drank- en eetstandjes te vinden zijn. De komst van Mercado werd in juni van dit jaar al bekend gemaakt.
Initiatiefnemer van Mercado is Thomas Wijnen, die ook al verantwoordelijk is voor de Magiq-spiegeltenten in Antwerpen en mee achter het concept zit van Plein Publik, een pop-upevenementenruimte in Antwerpen.
Laatste nieuws
-
30 jul Minder Belgische grensshoppers naar Frankrijk en Nederland
-
30 jul Duitse bedrijven produceerden in 2023 voor 583,2 miljoen euro vleesvervangers
-
30 jul Hoe ERP-oplossingen helpen bij het aanpakken van de grootste uitdagingen in de vleesindustrie
-
29 jul Colruyt en Delhaize passen hun beleid voor huismerken aan
-
29 jul Four out of five F&B brands plan to boost innovation spend in 2025
-
29 jul Waarom u ERP-functionaliteit voor voedselveiligheid nodig hebt
-
29 jul Dit zijn de BRCGS, IFS en FSSC 22000 opleidingseisen
-
28 jul TOP: 'Plantaardig alternatief voor braadworst is duurzamer en gezonder'
-
28 jul Nestlé wil koffieteelt verduurzamen
-
25 jul Carrefour verkoopt Italiaanse tak aan NewPrinces Group
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan