Lidl Plus app krijgt zelfscanfunctie
bron: FoodPro Network
In Duitsland test Lidl een Scan & Go functionaliteit in de Lidl Plus app waarmee klanten hun smartphone kunnen gebruiken om de boodschappen te scannen. Een internationale uitrol zou op de planning staan.
In een filiaal vlakbij het hoofdkantoor in Neckarsulm test Lidl een nieuwe zelfscantoepassing in z’n app, aldus Lebensmittel Zeitung. Eerder testte Lidl ook handscanners, zoals die bij Kaufland worden gebruikt, maar topman Kenneth McGrath zou de knoop hebben doorgehakt om voor de app te gaan.
Klanten dienen de scanfunctie in de winkel te activeren. Klanten scannen de barcode op de verpakkingen. Voor gebak en groenten en fruit per stuk voorziet de retailer QR-codes, voor producten per gewicht zijn er weegschalen die prijsetiketten afdrukken. Afrekenen doen klanten aan zelfbedieningskassa’s. Er is toezicht en er worden steekproefcontroles uitgevoerd. Waar en wanneer de Scan & Go functie verder wordt uitgerold is nog niet bekend.
Laatste nieuws
-
14 jan Column: Boodschappen doen in Australië
-
14 jan Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 jan Campbell Soup geeft een pittige twist aan soepen
-
13 jan Boodschappen doen in Montenegro
-
12 jan E.Leclerc marktleider en prijsleider in Frankrijk
-
12 jan 7 ingrediënten om groei te stimuleren in uw Food & Beverage bedrijf
-
09 jan Lactalis wil melkaanvoer in Frankrijk in 2030 met 9% hebben gereduceerd
-
09 jan Efficiënter zaden, noten en gedroogd fruit verkopen (video)
-
08 jan Sligro boekt meer omzet
-
08 jan La Lorraine investeert 100 miljoen euro in Amerikaanse fabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan