Verzegel je maaltijden met een etiket! (video)
bron: FoodPro Network Belgium
WILRIJK - DIGI heeft een oplossing ontwikkeld om met één beweging een verpakking te sluiten en te etiketteren.
De RGW560II is het nieuwste DIGI-toestel dat in Japan is ontwikkeld om op een ordelijke en handige manier met één toestel een verpakking te etiketteren en af te sluiten. Het toestel is eigenlijk een banderol – printercombinatie die gemaakt is om kleinere verpakkingen af te sluiten.
De software is dezelfde als de gekende AW5600FX/AT. Dit wil zeggen dat het toestel om kan gaan met traceability, allergenen en ingrediënten. Natuurlijk kan deze informatie per product ingegeven worden op de omsnoerlinten. Dit maakt het toestel uitermate geschikt voor het etiketteren van maaltijden, sushi en bakkerijproducten.
De DIGI-machines hebben een beperkte voetafdruk. Ze kunnen in zo goed als elk atelier geplaatst worden. Het toestel kan gekoppeld worden aan alle bestaande DIGI-toestellen uit de 5600 reeks.
Contacteer ons vrijblijvend voor een demonstratie!
Over ons bedrijf
DIGI Benelux is een onderdeel van de Japanse ‘Teraoka Seiko’ groep. Deze groep heeft een jaarlijkse omzet van meer dan 700 miljoen euro en stelt wereldwijd meer dan 3500 mensen te werk. Teraoka Seiko verspreidt zijn producten op de internationale markt onder de merknaam ‘DIGI.’
De firma Carrin (°1950) begon in 1973 met het verspreiden van DIGI toestellen op de Belgische markt. In 1998 wordt Carrin DIGI Systems. DIGI zal uitgroeien tot één van de grootste spelers op de internationale printer-weegschaal markt. DIGI Benelux is een zeer belangrijke poot binnen de groep. Ze zijn voortrekkers in product- en softwareontwikkeling, wat voordelig is voor de klanten in de Benelux. De klanten genieten dus van het R&D-model van een multinational maar met een productie die op Belgische en Nederlandse leest geschoeid is.
Bron: DIGI Benelux - partner FoodPro Network
Laatste nieuws
-
02 okt PepsiCo investeert meer dan 200 miljoen euro in chipsfabriek in Veurne
-
01 okt LI-5600, een etiket boven én onderaan! (video)
-
29 sep Ingrediënten en expertise voor de ontwikkeling van toekomstgerichte voeding & voedingssupplementen
-
28 sep Tesco test nieuwe AI assistent
-
24 sep Podcasts voor de Food & Beverage sector
-
22 sep La Lorraine investeert 100 miljoen euro in Amerikaanse fabriek
-
21 sep Seminarieprogramma Intrafood:26 focust op AI en verwerkte voeding
-
18 sep Mondelez bespaart op advertentiekosten door AI
-
17 sep Lutosa verdubbelt productie met investering van 225 miljoen euro
-
15 sep Intermarché overweegt terugkeer naar Vlaanderen
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan