Mondelez verkoopt meer producten

bron: FoodPro Network
Mondelez ziet de volumes weer aantrekken in Europa en Noord-Amerika vooral voor wat lager geprijsde producten.
De inspanningen van Mondelez om z’n producten aan te bieden tegen verschillende prijzen levert resultaat op. De fabrikant zag de vraag stijgen voor snoepgoed en koekjes die tussen de drie tot vier dollar geprijsd zijn, omdat consumenten goedkopere alternatieven zoeken. Met name in Europa en Noord-Amerika trekken de volumes weer aan.
Mondelez haalde in het derde kwartaal een omzet van 9,2 miljard dollar (8,5 miljard euro), wat beter is dan wat analisten hadden verwacht. Ook de winst kwam boven de verwachtingen uit. “Consumenten blijven chocolade en koekjes omarmen als dagelijkse verwennerij”, aldus CEO Dirk Van de Put.
Mondelez neemt een meerderheidsbelang in Evirth, een Chinese producent van cake en gebak. Het bedrijf gaat verder op zoek naar kansen voor overnames, aldus de topman: “We blijven gefocust op het versnellen van onze groeistrategie op lange termijn. We blijven herinvesteren in onze merken, breiden de distributie uit, stimuleren fusies en overnames en schalen duurzaam snacken op.”
Laatste nieuws
-
25 apr Nestlé wil koffieteelt verduurzamen
-
25 apr Hoe een ERP voor voedselproductie de 6 belangrijkste stappen in de productie van producten vergemakkelijkt
-
24 apr Nestlé profiteert van prijsverhogingen
-
24 apr PepsiCo rekent op hogere kosten door importheffingen Trump
-
24 apr Minder omzet Unilever door verkoop merken
-
24 apr Omzet Danone stijgt
-
24 apr Dit zijn de BRCGS, IFS en FSSC 22000 opleidingseisen
-
24 apr De minder bekende voordelen van ERP-software voor de levensmiddelenindustrie belichten
-
23 apr Aantal bestellingen Just Eat Takeaway neemt af
-
23 apr Nestlé investeert in onderzoek naar klimaatbestendigere koffieteelt
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan