Aldi jaagt concurrentie Verenigd Koninkrijk op met 100 nieuwe winkels en investering van 1,5 miljard euro
bron: FoodPro Network Belgium
LONDEN - Het Britse en Ierse onderdeel van Aldi gaat 1,5 miljard euro investeren in uitbreiding en innovatie. De Duitse discounter wil de komende twee jaar zijn aandeel op deze twee markten flink vergroten.
Aldi heeft plannen om circa 100 nieuwe winkels te openen in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Daarnaast investeert Aldi in een nieuw distributiecentrum in Midden-Engeland, versterking van bestaande logistieke centra en in technologie. Zo wil Aldi onder meer een kassaloze supermarkt openen in Londen.
Aldi verwacht met de miljardeninvestering meer dan tweeduizend banen te creëren in het Verenigd Koninkrijk en Ierland, bovenop de zevenduizend bannen die er de afgelopen twee jaar zijn bijgekomen. Bij Aldi werken in het Verenigd Koninkrijk circa 38.000 mensen in 920 winkels.
Aldi heeft een marktaandeel van 8% en is daarmee de vierde keten in het Verenigd Koninkrijk.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan