Kerry Group neemt meerderheidsbelang in Ojah
23 apr 2018 13:01
bron: FoodPro Network Belgium
bron: FoodPro Network Belgium
OCHTEN - Het Ierse bedrijf Kerry Group gaat samenwerken met de Nederlandse producent Ojah. De Ieren krijgen een meerderheidsbelang bij het bedrijf in de plantaardige eiwitten. De overige aandelen blijven in handen van Korys, de investeringsmaatschappij van de Belgische retailer Colruyt en tevens de huidige eigenaar van Ojah.
Door de overname moeten er internationale kansen ontstaan voor Ojah. Door nauw samen te werken met Kerry hoopt Ojah beter te kunnen inspelen op de wensen van flexitariërs.
Het partnerschap combineert Ojah’s technologische kennis om producten van plantaardige eiwitten te maken en Kerry’s internationale netwerk en kennis van de markt.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan