Stella Artois roept bierflesjes terug
bron: FoodPro Network Belgium
LEUVEN - Bierbrouwer AB InBev roept in een tiental landen, waaronder België, groene flesjes Stella Artois van 33 centiliter terug, omdat er mogelijk stukjes glas in zitten. Over hoeveel flesjes het precies gaat, wil AB InBev niet zeggen, maar de brouwer benadrukt dat het om “een zeer beperkt aantal” gaat. In België werden de flesjes verkocht bij Delhaize.
Ook in onder meer België, Spanje, Malta, Cyprus, Griekenland, Portugal en Polen worden maatregelen getroffen.
“Het totale aantal flessen dat de terugroepactie potentieel omvat, vertegenwoordigt ongeveer 0,2 procent van de wereldwijde Stella Artois-volumes”, aldus de brouwer in een persbericht.
Voor meer informatie kunnen consumenten terecht op stellaartoischeck.expertinquiry.com. Consumenten kunnen daarnaast de klantendienst van AB InBev bellen op 070-22.29.19.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan