PepsiCo bestelt honderd elektrische vrachtwagens bij Tesla
15 feb 2018 06:07
bron: FoodPro Network Belgium
bron: FoodPro Network Belgium
PALO ALTO - PepsiCo heeft honderd elektrische vrachtwagens besteld bij Tesla. Het is de grootste openbaar gemaakte order voor de vorige maand onthulde Tesla Semi.
Het moederbedrijf van onder meer Pepsi en Lay's wil met de vrachtwagens snacks en drankjes vervoeren van fabrieken naar distributiecentra en direct naar winkels.
De vrachtwagens van Tesla hebben een bereik van ongeveer 800 kilometer, aldus Tesla-topman Elon Musk bij de presentatie.
Eerder bestelden andere Amerikaanse bedrijven als winkelketen Walmart en voedseldistributeur Sysco ook al vrachtwagens bij Tesla. Volgens Reuters zijn er al zeker 267 reserveringen voor de vrachtwagens binnengekomen.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan