Gates en Branson investeren opnieuw in laboratorium vlees
bron: FoodPro Network Belgium
SAN FRANCISCO - Het Amerikaanse Memphis Meats heeft bij een investeringsronde 17 miljoen dollar (circa 14,3 miljoen euro) opgehaald. Memphis Meats richt zich op de productie van laboratorium vlees.
Grote namen als Microsoft oprichter Bill Gates en Richard Branson investeren in het bedrijf. Maar ook een partij als Cargill ziet toekomst in het bedrijf. In totaal heeft de startup nu al 18,4 miljoen euro opgehaald.
Het bedrijf richt zich op de productie van 'kweek' vlees. Er komen dus geen dieren aan te pas. Het is Memphis Meats gelukt om kip, rundvlees en eend te produceren op basis van enkele cellen. Met het opgehaalde geld wil Memphis Meats zijn aanbod verder uitreiden, de kosten drukken en de productie versnellen.
Bekijk hier de video van Memphis Meats.
Bekijk ook: Doorbraak: Unilever stapt in plantaardige biefstuk
Bekijk ook: Mosa Meat kweekt hamburgers in laboratorium
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan