Prijsbeleid Amazon raakt ook Ahold Delhaize
bron: FoodPro Network Belgium
AMSTERDAM - Het aandeel van Ahold Delhaize is vrijdag op de beurs in Amsterdam gedaald door de dreiging van een prijzenslag op de Amerikaanse markt.
De Amerikaanse online gigant Amazon maakte bekend dat het de prijzen van een aantal populaire producten van de overgenomen supermarktketen Whole Foods gaat verlagen. Hierdoor dreigt er een prijzenoorlog op de Amerikaanse markt. Deze prijzenoorlog had al onmiddelijk effect op het aandeel Ahold Delhaize. Het concern haalt het gros van zijn omzet uit de Verenigde Staten.
Ahold Delhaize noteerde vrijdagochtend op de AEX een verlies van 5,4 procent. Medio juni van dit jaar nam Amazon Whole Foods Market over voor 13,7 miljard dollar. Door de overname werd Amazon in één klap een belangrijke speler in de voedingsindustrie in de Verenigde Staten.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan