Aldi gaat in de Verenigde Staten binnen een uur aan huis bezorgen
bron: FoodPro Network Belgium
LOS ANGELES - Aldi is met de hulp van de Amerikaanse startup Instacart gestart met het bezorgen van online bestellingen in de Verenigde Staten. De bestellingen worden binnen het uur aan huis bezorgd.
De beslissing van Aldi om zijn online diensten verder uit te breiden wordt gezien als een reactie op de overname van Whole Foods door Amazon. Whole Foods en Amazon hebben soortgelijke plannen in de nabije toekomst.
De dienst is voorlopig enkel beschikbaar in Atlanta, Dallas en Los Angeles, maar mogelijk volgen er snel andere steden. Instacart heeft in de VS tevens een samenwerking met Ahold Delhaize. De dienst Instacart profileert zich als een soort Uber voor boodschappen. Het bedrijf is momenteel actief in 1.200 Amerikaanse steden en heeft een waarde van 3,4 miljard dollar. Het bedrijf werd in 2012 opgericht door een voormalig medewerker van Amazon, Apoorva Mehta.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan