Lidl stopt met papieren folder in België

bron: FoodPro Network
Vanaf deze week bezorgt Lidl in heel België geen papieren folder meer aan huis. De supermarktketen zet volledig in op digitalisering. Klanten vinden nog wel een papieren folder in de winkels.
Al in 2023 startte Lidl met een geleidelijke afbouw van het bezorgen van papieren folders, eerst in grote steden zoals Antwerpen, Gent, Namen en Luik, daarna in meer regio’s. Lidl bespaart met deze maatregel 1000 ton papier per jaar.
Lidl noteerde het afgelopen jaar een stijging van meer dan 15% gebruikers van de online folder. Ook andere retailers zetten sterker in op digitalisering, door de folder bijvoorbeeld ook via hun app, e-mail en Whatsapp te verspreiden, maar Lidl is de eerste grote supermarktketen in België die volledig stopt met het versturen van papieren folders.
In Frankrijk zijn E.Leclerc en Carrefour al volledig gestopt met papieren folders.
Laatste nieuws
-
28 aug Plantaardig voedsel: wat wil de consument?
-
28 aug Welke supermarktketens zijn er in het Verenigd Koninkrijk en wat is hun marktaandeel?
-
27 aug Welke supermarktketens zijn er in Italië?
-
27 aug Hoe ERP-oplossingen helpen bij het aanpakken van de grootste uitdagingen in de vleesindustrie
-
26 aug Solar Foods sluit overeenkomsten met potentiële afnemers
-
26 aug Nestlé wil koffieteelt verduurzamen
-
25 aug Bloomberg: Keurig Dr Pepper wil JDE Peet's overnemen
-
25 aug Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
25 aug Volautomatisch wegen, etiketteren en verpakken (video)
-
22 aug AI en digitalisering als drijvende kracht in de voedselindustrie
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan