Just Eat Takeaway beëindigt beursnotering in Londen
bron: FoodPro Network
Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, zal per 27 december zijn beursnotering aan de Londense beurs beëindigen. Het bedrijf streeft hiermee naar een vereenvoudiging van de organisatie en het verminderen van administratieve lasten en kosten. De aandelen blijven genoteerd op Euronext Amsterdam. Voor aandeelhouders die hun aandelen op Euronext Amsterdam hebben, verandert er verder niets.
Ook de regelgevingsvereisten van de Britse beursnotering en de lage handelsvolumes van het aandeel op de beurs in Londen hebben bijgedragen aan dit besluit, aldus het Nederlands-Britse internetbedrijf. De laatste handelsdag in Londen is 24 december.
Eerder deze maand maakte Just Eat Takeaway de verkoop bekend van de Amerikaanse maaltijdbezorger Grubhub aan branchegenoot Wonder. Het bedrijf zocht al langer naar een koper voor het onderdeel, dat in 2021 werd overgenomen.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan