Coca-Cola Europacific Partners wil enkele Duitse vestigingen sluiten
bron: FoodPro Network
Coca-Cola Europacific Partners is van plan de komende vijf jaar productievestigingen en logistieke locaties in Duitsland te sluiten. Het gaat om vestigingen in Keulen, Neumünster, Berlijn-Hohenschönhausen, Bielefeld en Memmingen. Er zullen 505 banen verdwijnen, 207 medewerkers zullen worden verplaatst naar andere locaties en er zullen 78 nieuwe banen worden gecreëerd.
Coca-Cola Europacific Partners is het grootste drankenbedrijf in Duitsland en biedt werk aan ongeveer 6.500 mensen verdeeld over 27 locaties, waarvan 14 productielocaties. Het bedrijf is verantwoordelijk voor het bottelen, verkopen en distribueren van de dranken van de Amerikaanse frisdrankproducent in Duitsland.
De frisdrankproducent stelt dat grote handelspartners vaker kiezen voor directe levering via het centrale magazijn, terwijl kleinere klanten vaker via drankengroothandels bestellen.
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan