Miko Group verkoopt SAS Koffie aan Nimbus Investments
bron: FoodPro Network
Miko, de op Euronext Brussels genoteerde koffieservicespecialist, kondigt aan dat het dochterbedrijf SAS Koffie in Beerse heeft verkocht aan het Nederlandse investeringsbedrijf Nimbus.
Miko nam SAS over in 2021, met de bedoeling te diversifiëren naar het retail segment. Hierbij koopt de consument koffie in de supermarkt om thuis te consumeren. Van oudsher begeeft Miko zich zuiver in de out-of-home markt. Daarbij levert Miko een uitgebreide koffieservice aan kantoren, bedrijven, horeca en instellingen.
Miko is al meer dan 200 jaar actief in koffieservice. De groep haalde in 2023 een omzet van 289,8 miljoen euro. Miko is een internationale groep met eigen ondernemingen in België, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Polen, Tsjechië, Slowakije, en Australië.
Laatste nieuws
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
15 okt Clarebout bouwt nieuwe fabriek in China
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
-
12 okt Farm Frites heeft plannen voor productie uitbreiding in Sint-Truiden
-
09 okt Colruyt bevestigt gesprekken met Carrefour over Codifrance
-
07 okt Welke supermarktketens zijn er in Denemarken?
-
06 okt Tesco neemt vijf Amazon Fresh winkels over
-
01 okt LI-5600, een etiket boven én onderaan! (video)
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan