Delhaize is halverwege met franchising filialen
bron: FoodPro Network
Delhaize opende in Luik zijn 64e van 128 over te dragen franchise filialen. Sinds afgelopen najaar gaan er elke week twee tot vier Delhaize-filialen over in handen van franchisenemers.
Delhaize is halverwege het transitieplan, dat voor het einde van dit jaar helemaal zal zijn afgerond. Vrijdagochtend heropende overigens al nummer 65: Delhaize Karreveld, in Sint-Jans-Molenbeek.
De overgedragen winkels tonen onder hun nieuwe eigenaars goede resultaten, liet Delhaize eerder al weten. Veel winkels boeken omzetstijgingen van meer dan 10%. De groei is te danken aan de combinatie van gedreven ondernemerschap, een flexibeler arbeidsorganisatie op de winkelvloer, meer aandacht voor lokale producten en ruimere openingsuren – in veel gevallen ook op zondag.
Meer over
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan