Burger King verkoopt meer
bron: FoodPro Network Belgium
TORONTO - Burger King heeft in het afgelopen kwartaal meer Whoppers, Twister Fries, Long Chickens en andere fastfoodproducten verkocht. Mede daardoor zag het Canadese moederbedrijf Restaurant Brands International de omzet toenemen. Dat bedrijf is ook eigenaar van koffie- en donutketen Tim Hortons en fastfoodrestaurants Popeyes Louisiana Kitchen en Firehouse Subs.
De totale verkopen van alle vestigingen binnen Restaurant Brands wereldwijd kwamen uit op ruim 10,9 miljard dollar, tegen bijna 9,8 miljard dollar een jaar eerder. Burger King nam daarvan 6,9 miljard dollar voor zijn rekening. In die verkoopcijfers vallen ook de inkomsten bij franchisenemers van het bedrijf.
Bij de locaties die eigendom zijn van Restaurants Brands zelf werd een omzet behaald van bijna 1,8 miljard dollar. Wereldwijd telt Restaurant Brands nu in totaal 30.125 restaurants. Dat waren 28.927 vestigingen een jaar eerder. De nettowinst van het bedrijf bedroeg 351 miljoen dollar, tegen 346 miljoen dollar een jaar terug.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan