Picnic deze maand naar Parijs
bron: FoodPro Network Belgium
PARIJS - Picnic is klaar om de Franse hoofdstad te veroveren. Nog deze maand gaat de online supermarkt van start in Parijs, aldus LSA.
De start was oorspronkelijk al in juni 2022 voorzien, maar dat werd meermaals uitgesteld door praktische hindernissen. Eerst had Picnic last van een staaltekort, waardoor de koelmagazijnen niet op tijd konden worden afgemaakt. In 2022 zou Picnic tien nieuwe logistieke hubs openen in het noorden van Frankrijk, maar dat werden er uiteindelijk slechts twee.
Ook was het wachten op de elektrische capaciteit die de elektrische bezorgwagentjes van de online supermarkt nodig hebben. Picnic moest maanden wachten, maar sinds vorige week zou dat nu in orde zijn. Door in Parijs actief te worden, hoopt Picnic de Franse omzet te verdrievoudigen of zelfs vervijfvoudigen. Vorig jaar was (Noord-)Frankrijk goed voor 30 miljoen euro omzet.
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan