Coca-Cola en moederbedrijf Burger King na cijfers omlaag op Wall Street
bron: FoodPro Network Belgium
NEW YORK - Coca-Cola en Restaurant Brands International, de eigenaar van onder meer Burger King, gingen dinsdag omlaag op Wall Street. Beleggers waren niet enthousiast over de resultaten die de Amerikaanse bedrijven presenteerden. De aandelenbeurzen in New York gingen gemengd de handel uit, na de opmars een dag eerder. De markt reageerde ook op het bericht dat de Amerikaanse inflatie in januari nog hoger was dan door kenners werd verwacht.
Coca-Cola zakte bijna 2%. De frisdrankenfabrikant boekte afgelopen kwartaal meer omzet dan verwacht. Maar dat was vooral te danken aan hogere prijzen. Het verkoopvolume nam juist licht af.
Restaurant Brands International zag de kwartaalwinst op zijn beurt stijgen, maar verloor op de beurs bijna 3%. Eerder lieten concurrenten als McDonald's en Yum Brands, de eigenaar van Taco Bell, Pizza Hut en KFC, al sterke resultaten zien doordat Amerikaanse consumenten vanwege de hoge inflatie vaker kiezen voor de meer betaalbare snacks van de fastfoodconcerns.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan