Coco & Sebas neemt zestien Leonidas-locaties over
bron: FoodPro Network Belgium
ROOSENDAAL - Coco & Sebas heeft overeenstemming bereikt met de curator van Handelsonderneming Min over de doorstart van het grootste deel van de door dit bedrijf geëxploiteerde Leonidas-winkels en de distributieactiviteiten in Roosendaal.
Het gaat om een doorstart van ten minste 16 van in totaal 20 Leonidas-winkels, die onder meer gevestigd zijn op Schiphol, 4 grote NS-stations en in The Mall of The Netherlands, en in de binnensteden van Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Haarlem, Nijmegen en Eindhoven. Het hoofdkantoor en de distributieactiviteiten maken deel uit van deze overname. De meeste oud-medewerkers krijgen een nieuwe arbeidsovereenkomst aangeboden.
De doorstart van de voormalige Leonidas-winkels krijgt gestalte onder de Coco & Sebas-winkelformule. Het Brabantse chocolademerk is in 2017 opgericht en was in de afgelopen vijf jaar het snelst groeiende premium chocolademerk van Nederland. Het bedrijf opende in 2022 vier nieuwe winkels. Alle overgenomen vestigingen van Leonidas worden de komende weken verbouwd tot Coco & Sebas-winkels. Deze ombouwoperatie wordt naar verwachting in april afgerond.
Coco & Sebas heeft 8 vestigingen op premium A1-locaties verspreid over Nederland en België. De ambitie is om het aantal winkels in de komende jaren sterk uit te breiden. Naast de fysieke winkels biedt Coco & Sebas een online kanaal. Er werken 120 mensen voor het bedrijf.
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan