Omzetstijging van 46,3 procent voor Sligro in België
bron: FoodPro Network Belgium
VEGHEL - De omzet van Sligro Food Group N.V. over 2022 bedroeg € 2.483 miljoen, een toename van 30,8% ten opzichte van de omzet ad € 1.898 miljoen in 2021. De omzet nam in het vierde kwartaal van 2022 met 26,8% toe ten opzichte van vorig jaar. Dat meldt Sligro in een persbericht.
De totale omzet kan als volgt worden verdeeld: In Nederland was sprake van een omzettoename van 29,3% (Q4: toename van 24,9%). In België beliep de omzettoename 46,3% (Q4: toename van 45,3%). Deze mutaties waren volledig autonoom. In Nederland kwam de omzet van Sligro Food Group uit op 2.238 miljoen euro, in België op 245 miljoen euro.
De tabaksomzet is dit jaar verder gedaald en bedroeg 7,9% van de totale omzet ten opzichte van 11,1% in 2021. In vergelijking met het omzetniveau vóór COVID lag de omzet voor de groep dit jaar 1% hoger (Q4:+7%). De inflatie was in 2022 fors. Daar waar mogelijk compenseert de groothandel dat en geeft het overige deel door in de prijs. Dat prijseffect ligt cumulatief rond de 9,7%.
Op 3 januari 2023 is de in december aangekondigde overname van de activiteiten van Metro in België geëffectueerd. Een verdere toelichting hierop zal plaatsvinden bij de publicatie van de jaarcijfers. Op 2 februari 2023 vóór beurs publiceert Sligro Food Group haar volledige jaarresultaten en jaarverslag over 2022.
Bron: Sligro Food Group
Laatste nieuws
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
-
12 okt Futureproof productontwikkeling centraal op sterke editie van Intrafood
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan