Fonterra schort export naar afnemers in Rusland voorlopig op
28 feb 2022 15:43
bron: FoodPro Network Belgium
bron: FoodPro Network Belgium
AUCKLAND - De Nieuw-Zeelandse zuivelcoöperatie Fonterra schort de export naar afnemers in Rusland voorlopig op vanwege de oorlog met Oekraïne. Ongeveer 1% van de totale exportwaarde van 2021 van het bedrijf ging naar Rusland.
Het gaat dan met met name boter, aldus de NZ Herald. Fonterra is ook in Rusland actief via de joint venture 'Unifood'. De activiteiten van deze onderneming blijven vooralsnog op normale voet doorgaan.
De OESO stelde in een publicatie over 2019 dat de totale export van Nieuw-Zeeland naar Rusland dat jaar een waarde had van 211 miljoen dollar. Daarvan betrof 114 miljoen dollar de export van boter en 16 miljoen dollar had betrekking op de export van melkpoeder.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan