Carrefour introduceert Youpea-vleesvervangers
bron: FoodPro Network Belgium
BRUSSEL - In het kader van zijn Act For Food-programma gaat Carrefour samen met Go4Plant een aantal nieuwe vleesvervangers lanceren. De producten zullen in de winkels liggen onder het merk Youpea.
Go4Plant werd vorig jaar opgericht en is een gezamenlijk initiatief van investeringsfonds Sogepa en de investeringsmaatschappij van het Waalse Gewest, SRIW. Met behulp van de expertise van agrofoodbedrijven Cosucra en Vlevia wil het plantaardige eiwitten van Belgische oorsprong succesvol introduceren in België.
In de komende drie maanden wordt Carrefour de exclusieve partner van Go4Plant. Samen zullen ze een aantal nieuwe producten lanceren onder de merknaam Youpea. Vanaf deze week biedt Carrefour drie producten van het assortiment (Youpea Haggie, Burgie en Nuggies) exclusief aan in zijn hypermarkten en een selectie Carrefour Market-winkels.
Door de promotie van Belgische producten wil Carrefour de lokale economie ondersteunen en de milieu-impact verminderen.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan