Avontuurlijk aangelegde Quality Manager uitgenodigd te reageren
bron: FoodPro Network Belgium
BEST - Ben je in voor een spannende reis? Een financieel solide start-up uit Israël in Hoog technologische plantbased productie (o.a. middels 3D printing) heeft besloten een productiebedrijf in Nederland op te zetten om vandaaruit de Europese markt te bedienen. De net aangestelde VP Operations EMEA heeft ons gevraagd een QA Manager te vinden.
De eerste uitdaging van deze Kwaliteitsmanager is de productie te starten in Q2 2022 in de ‘brownfield’ te Best.
De druk is hoog, de belangen zijn groot, de inkomsten hangen af van de voortgang van het proces van starten.
Je hebt ideaal genomen ervaring in food productie en procestechnologie. Je bent een hoog energie persoon en flexibel in een snel-acterende omgeving (CAPEX-processen). Je hebt bewezen ervaring met het opzetten van een kwaliteitssysteem dat voldoet aan alle eisen en het voorbereiden en begeleiden van audits. Je staat open voor avontuur en plezier.
Denk je dat bovenstaande resoneert bij je achtergrond, ervaring en ambities? Laat het ons weten door een reply via info@hightouchglobal.com te geven. We sturen je dan meer gedetailleerde informatie.
Bron: High Touch - partner FoodPro Network
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan