McDonald's verkoopt meer fastfood dan voor uitbraak pandemie
bron: FoodPro Network Belgium
CHICAGO - Fastfoodketen McDonald's heeft wereldwijd in het eerste kwartaal van dit jaar meer verkocht dan in dezelfde periode een jaar eerder. Ook in vergelijking met het eerste kwartaal van 2019, voor de coronapandemie, heeft McDonald's meer omzet gerealiseerd.
Met name op de belangrijke Amerikaanse thuismarkt was er sprake van een flinke stijging, aldus cijfers die McDonald's vandaag bekend heeft gemaakt.
De toename is het gevolg van onder meer de introductie van een nieuwe kipburger en steunmaatregelen van de Amerikaanse overheid, waardoor klanten wat meer te besteden hadden. Dit zorgde ervoor dat de klanten per bezoek meer uitgaven.
McDonald's noteerde in het eerste kwartaal van dit jaar 7,5% meer omzet in filialen die een jaar geleden ook al open waren. McDonald's profiteerde van de grote hoeveelheid restaurants met een drive-through en heeft ook veel eten en drinken bezorgd.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan