Nestlé neemt receptboxen SimplyCook over
bron: FoodPro Network Belgium
VEVEY - Nestlé neemt SimplyCook over, een Britse producent van receptboxen. Voor de Zwitserse voedingsgigant is het een nieuwe stap op de direct-to-consumermarkt.
Sinds 2014 levert SimplyCook boxen met recepten en de bijhorende “specifieke benodigdheden”, zoals kruiden en sauzen, aan consumenten in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Klanten moeten hierbij nog wel zelf de verse ingrediënten toevoegen. Hierdoor zijn de boxen ook geschikt om bij supermarkten te verkopen.
Nestlé wil middels overnames inzetten op groeitrends zoals gezonde voeding en de direct-to-consumerverkoop. Recent kocht Nestlé ook al de maaltijdboxleveranciers Mindful Chef en Tails.
“Dit is een ideale samenwerking voor beide partijen nu Nestlé haar portfolio blijft transformeren en SimplyCook haar groei versnelt”, aldus Stefano Agostini, CEO voor Nestlé UK & Ireland in een persbericht. Samen hopen de beide bedrijven SimplyCook ook buiten Groot-Brittannië te introduceren.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan