Livekindly Collective gaat vleesvervangers No Meat vermarkten
bron: FoodPro Network Belgium
DEESIDE - De Britse supermarktketen Iceland Foods draagt het merk voor vleesvervangers No Meat over aan Livekindly Collective. Iceland Foods lanceerde het No Meat-assortiment in 2018 met een plantaardige burger.
Inmiddels bestaat het assortiment van Iceland Foods dat onder het merk No Meat wordt aangeboden ook uit plantaardige alternatieven voor gehakt, gehaktballen, worstjes, filets en reepjes en pizza's.
Iceland Foods is een supermarktketen gespecialiseerd in diepvriesproducten. Het merk No Meat wordt ook in de winkels van de Britse supermarktketens Asda en Ocado verkocht.
Livekindly Collective werd in maart 2020 opgericht en heeft diverse voedingsmerken van startende duurzame bedrijven onder zijn hoede. Het bedrijf helpt de aanbieders van deze merken bij de distributie van hun producten. De organisatie krijgt daarbij steun van diverse ondernemers en investeerders.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan