Heineken in de rode cijfers door forse afschrijving op brouwerijen
bron: FoodPro Network Belgium
AMSTERDAM - Heineken is in het eerste half jaar in de rode cijfers beland. Als gevolg van de coronacrisis en de daarmee gepaard gaande maatregelen werd er flink minder bier verkocht, maar het verlies wordt vooral veroorzaakt doordat meer dan een half miljard euro is afgeschreven op bezittingen, zoals de brouwerijen.
Dat zegt een woordvoerder van de bierbrouwer donderdag in een toelichting op de niet geplande publicatie van voorlopige cijfers over de eerste 6 maanden van dit jaar. Heineken komt eerder naar buiten met de cijfers, omdat die onverwachts slecht zijn.
Het verlies van Heineken komt uit op circa 300 miljoen euro. De bierbrouwer schrijft circa 550 miljoen euro af op bezittingen, waaronder brouwerijen en kantoorpanden, aldus een woordvoerder.
Op 3 augustus komt de bierbrouwer zoals gepland naar buiten met de definitieve halfjaarcijfers.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan