'Jumbo heeft geen interesse in overname HEMA, maar wil wel blijven samenwerken'
24 jun 2020 08:59
bron: FoodPro Network Belgium
bron: FoodPro Network Belgium
VEGHEL - Jumbo heeft geen interesse in een eventuele overname van HEMA, aldus de supermarktketen tegen De Telegraaf. Wel wil Jumbo de samenwerking met HEMA voortzetten.
"We zijn wel heel erg geïnteresseerd in de toekomst van HEMA, maar zeker niet als eigenaar. We volgen de situatie met grote belangstelling", aldus CFO Ton van Veen tegen de krant. De CFO van Jumbo spreekt van een "vruchtbare samenwerking" met HEMA.
Jumbo zou al eens zijn genoemd als potentiële geïnteresseerde in de overname van HEMA. Van Veen zegt tegen De Telegraaf niet te weten waar deze geruchten vandaan kwamen.
Jumbo werkt sinds november 2019 samen met HEMA. Jumbo heeft meerdere HEMA panden overgenomen, om deze om te bouwen tot supermarkten. Ook worden HEMA-producten verkocht in verschillende vestigingen van de supermarktketen. Jumbo is inmiddels ook actief met meerdere vestigingen in Vlaanderen.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan