Albert Heijn opent eerste digitale winkel op Schiphol
bron: FoodPro Network Belgium
AMSTERDAM - Na 2 maanden van testen op het hoofdkantoor in Zaandam opent Albert Heijn vandaag een eerste digitale winkel op Schiphol. Het is een winkel van 14 m2 zonder kassa. Er hoeven in de winkel geen producten te worden gescand. De betaling gaat volledig automatisch.
De winkel van Albert Heijn is ontwikkeld samen met de Amerikaanse tech-start up AiFi en ING. De winkel op Schiphol wordt ook gedurende 2 maanden getest met het doel om de techniek en klantervaring nog beter te maken.
Klanten van de winkel scannen hun contactloze betaalpas bij de deur van de winkel die vervolgens vanzelf open gaat. De producten die de klanten pakken worden automatisch geregistreerd en betaald. De nieuwe digitale winkel op Schiphol is tot en met eind januari 2020 dagelijks geopend van 08.00 tot 20.00 uur.
Bron: Albert Heijn
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan