Takeaway.com komt met bezorgtoeslag bij bezorgdienst Scoober
bron: FoodPro Network Belgium
AMSTERDAM - Takeaway.com gaat vanaf 1 januari 2020 in bepaalde markten een bezorgtoeslag rekenen voor Scoober, de bezorgdienst van de maaltijdbezorger voor restaurants die niet over eigen bezorgers beschikken. De bezorgtoeslag zal naar verwachting meer dan 10 miljoen euro bijdragen aan het bedrijfsresultaat van Takeaway.com in 2020. Takeaway.com verwacht niet dat het aantal orders door de toeslag onder druk komt te staan.
Scoober werd gestart in 2016 en is inmiddels actief in 82 steden verdeeld over 10 landen. Er zijn 8.000 koeriers werkzaam voor Scoober. Onder andere fastfoodketens als McDonalds, Burger King, en Dunkin' Donuts maken gebruik van Scoober.
In de eerste helft van dit jaar steeg het aantal bestellingen via Scoober met 254%. Het platform had een aandeel van circa 5% in het totale aantal orders dat Takeaway.com verwerkte.
Bron: Takeaway.com
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan