Walmart stopt met verkoop e-sigaret
bron: FoodPro Network Belgium
BENTONVILLE - De Amerikaanse supermarktketen Walmart stopt met de verkoop van e-sigaretten in zijn winkels. De huidige voorraden zullen nog worden verkocht, maar daarna stopt de grootste Amerikaanse supermarktketen volledig met de verkoop van e-sigaretten en bijbehorende tabaksproducten.
De afgelopen tijd kwamen e-sigaretten meerdere malen negatief in het nieuws. Zo bleek uit meerdere onderzoeken dat e-sigaretten longziekten kunnen veroorzaken. Ook lieten honderden Amerikanen zich de afgelopen periode opnemen in het ziekenhuis door het gebruik van de e-sigaret. Acht van hen zouden zijn overleden.
De Amerikaanse regering kondigde eerder al plannen aan om e-sigaretten met een smaakje te verbieden, miljoenen tieners zouden hierdoor verslaafd zijn geraakt aan nicotine.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan