Europese Commissie wil meer prijstransparantie in de voedselvoorzieningsketen
bron: FoodPro Network Belgium
BRUSSEL - De Europese Commissie wil meer eerlijkheid in de voedselvoorzieningsketen door meer transparantie in de wijze waarop de prijzen in de hele keten worden gerapporteerd.
De Commissie heeft daartoe een voorstel ingediend op grond waarvan cruciale informatie beschikbaar zal worden gesteld over hoe de prijzen van agrovoedingsproducten in de verschillende stadia van de voedselvoorzieningsketen worden bepaald. De voorgestelde maatregelen hebben betrekking op vlees, zuivel, eieren, groenten en fruit, akkerbouwgewassen, suiker en olijfolie.
Volgens de procedures van de Europese Commissie voor betere regelgeving wordt het voorstel voor meer markttransparantie in de voedselvoorzieningsketen van de EU nu gepubliceerd voor een 4 weken durende openbare raadpleging.
Bron: Europese Commissie
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan