Albert Heijn start 'scherpste acties ooit' in België
05 feb 2019 08:29
bron: FoodPro Network Belgium
bron: FoodPro Network Belgium
ZAANDAM - Albert Heijn start in België een groot prijsoffensief. Na de melkstunt van vorige week komt Albert Heijn deze week met de actie '1+2 gratis'.
“De scherpste acties ooit in Vlaanderen”, aldus de cover van de nieuwe Bonusfolder van Albert Heijn. De 1+2 gratis actie geldt onder andere voor broodjes, wijnen, paprika's, koeken, McCain diepvriesfriet en Nivea douchecrème.
Met deze acties gaat Albert Heijn verder dan ooit. In België stond 'AH' al bekend om zijn 1+1 promoties. De meeste concurrenten zijn Albert Heijn inmiddels gevolgd, waardoor er een ware prijzenoorlog heerst op de Belgische markt.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan