Ook Carrefour test kassaloze winkel
bron: FoodPro Network Belgium
PARIJS - Carrefour gaat in 2019 een eigen kassaloze supermarkt testen. Net zoals bij Amazon Go moeten camera's en gezichtsherkenning voor een volledig geautomatiseerd systeem zorgen. Aldus het Franse vakblad Linéaires.
Er zou inmiddels een vennootschap zijn opgericht om het project te starten. De eerste kassaloze testwinkel van Carrefour komt in Massy, nabij Parijs. In die testwinkel zouden in eerste instantie alleen werknemers van Carrefour zelf binnen mogen. Amazon Go begon ooit op een soortgelijke manier met een winkel voor alleen de eigen werknemers.
Carrefour kan voor deze testwinkel gebruik maken van de ervaringen die het in China al opdeed. Onder de naam 'Le Marché' openden de Fransen daar in samenwerking met Tencent al een kassaloze testwinkel.
Bron: Linéaires
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan