Kom ons bezoeken op Empack 2018
bron: FoodPro Network Belgium
BRUSSEL - Tijdens dé verpakkingsbeurs van het jaar, Empack 2018 in Brussels Expo, is ook Bizerba weer aanwezig. Ontdek op 3 en 4 oktober 2018 de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van verpakkingstechnologie: Bizerba stand D022.
Industrie 4.0: slimme oplossingen voor meer succes
Productie verandert in een Smart Factory: Machines en producten zijn digitaal gekoppeld en communiceren met elkaar. In de cloud worden installaties virtueel afgebeeld en met digitale systemen verbonden. De productie kan via een smartphone of tablet worden bestuurd. Met onze slimme oplossingen dragen wij nu al actief bij aan de manier waarop Industrie 4.0 vorm krijgt. Geef vorm aan uw eigen digitale weg naar succes. Van de slim in een netwerk opgenomen productieketen tot en met innovatieve diensten en businessmodellen.
Daarnaast zal Bizerba u op Empack ook kennis laten maken met de volgende oplossingen:
• De nieuwste ontwikkelingen op het gebied van labels & consumables
• Optimaal gebruik maken van de capaciteit van uw productiesystemen met BRAIN2 industrie software
• Bizerba checkwegers en etiketteermachines
• Bizerba afvulmachines
• En al onze andere technologische oplossingen voor de industrie
Wilt u alvast een voorproefje? Check dan dit videofragment van onze deelname aan Empack Utrecht, eerder dit jaar:
Wilt u er ook bij zijn? Registreert u zich dan nu GRATIS:
Tot ziens in Brussel!
Over Bizerba
Bizerba biedt klanten in de branches ambachtelijke industrie, handel, industrie en logistiek een wereldwijd uniek portfolio van hard- en software oplossingen rondom de kern competentie "wegen". Dit aanbod omvat producten en oplossingen voor de activiteiten snijden, verwerken, wegen, afrekenen, controleren, orderpicken en etiketteren. Een uitgebreide dienstverlening van advies over service en leasing, evenals verbruiksmaterialen zoals etiketten ronden het scala aan oplossingen af.
Sinds 1866 is Bizerba toonaangevend bij de technologische ontwikkeling op het gebied van weegtechnologie en is tegenwoordig in 120 landen vertegenwoordigd. De clientèle varieert van wereldwijde handels- en industrieondernemingen en detailhandel tot ambachtelijke bakkerijen en slagerijen. Hoofdzetel van de ondernemingsgroep, die al vijf generaties lang familiebezit is en met wereldwijd rond 4.100 werknemers, is Balingen in Baden-Württemberg. Verdere productielocaties bevinden zich in Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Frankrijk, Spanje, China en de Verenigde Staten. Bovendien onderhoudt Bizerba een wereldwijd netwerk van verkoop en servicevestigingen.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan