Danone verkoopt resterend belang in Yakult
bron: FoodPro Network Belgium
PARIJS - Danone gaat ook zijn resterende belang in de Japanse probioticaproducent Yakult verkopen. Danone was aandeelhouder sinds 2004 maar slaagde er niet in het bedrijf over te nemen.
Volgens de zuivelgigant is de verkoop van het belang in Yakult ingegeven door financiële discipline: het bedrijf wil zijn kapitaal elders inzetten en op deze manier zijn balans versterken, aldus Danone in een persbericht. Beide bedrijven zullen wel op lange termijn blijven samenwerken om probiotica te promoten. Ook bestaande commerciële samenwerkingen, zoals joint-ventures in India en Vietnam, blijven bestaan.
Twee jaar geleden bouwde Danone zijn belang in Yakult al af van 21,29% naar 6,61%. Danone heeft overigens met Actimel een concurrerend product op de markt.
Laatste nieuws
-
23 okt Carrefour België opent grootste automatische winkel
-
22 okt Meer omzet Nestlé
-
22 okt Aptean helpt FrieslandCampina het maximale uit hun productiefaciliteiten te halen met Patch OEE
-
21 okt Meer omzet en marktaandeel Carrefour België
-
21 okt Hoe een ERP voor voedselproductie uw succes toekomstbestendig kan maken
-
20 okt Mondelez investeert 5 miljoen in innovatie keuken
-
19 okt Whitepaper Allergenenmanagement
-
16 okt Een fragmentarische aanpak vs. een geïntegreerde ERP-oplossing voor F&B bedrijven
-
14 okt Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 okt Meli investeert in honingfabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan