Just Eat Takeaway krijgt minder bestellingen door concurrentie
bron: FoodPro Network
Just Eat Takeaway, heeft in de eerste helft van het jaar minder bestellingen ontvangen, ondanks een groei van het aantal orders afgelopen kwartaal in Noord-Europa. Het bedrijf had onder meer last van concurrentie. In Noord-Amerika heeft Just Eat Takeaway er ook last van dat eten duurder is geworden.
Het aantal bestellingen kwam het afgelopen half jaar uit op 446 miljoen, een daling van 5 procent. In Noord-Europa, waaronder Nederland, bleef het aantal bestellingen gelijk op 136 miljoen. In Noord-Amerika kwamen 9 procent minder bestellingen binnen.
Dat het aantal bestellingen in Noord-Europa in het tweede kwartaal groeide, komt volgens de maaltijdbezorger doordat het bedrijf in meer steden ging bezorgen. Daarnaast zijn de openingstijden verruimd.
De omzet van Just Eat is in de eerste zes maanden van dit jaar iets gedaald. De omzet kwam uit op ongeveer 2,6 miljard euro, 1 procent minder dan in het eerste half jaar van 2023. Onderaan de streep leed het bedrijf een nettoverlies van 301 miljoen euro.
Laatste nieuws
-
14 jan Column: Boodschappen doen in Australië
-
14 jan Zuivelboerderij profiteert van branchespecifieke ERP-software
-
13 jan Campbell Soup geeft een pittige twist aan soepen
-
13 jan Boodschappen doen in Montenegro
-
12 jan E.Leclerc marktleider en prijsleider in Frankrijk
-
12 jan 7 ingrediënten om groei te stimuleren in uw Food & Beverage bedrijf
-
09 jan Lactalis wil melkaanvoer in Frankrijk in 2030 met 9% hebben gereduceerd
-
09 jan Efficiënter zaden, noten en gedroogd fruit verkopen (video)
-
08 jan Sligro boekt meer omzet
-
08 jan La Lorraine investeert 100 miljoen euro in Amerikaanse fabriek
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan