Hoe software voor foodproducenten en -distributeurs helpt de uitdagingen van vandaag aan te gaan

bron: FoodPro Network Belgium
ETTEN-LEUR - Of uw voedsel- en drankbedrijf nu gespecialiseerd is in de productie of distributie van producten - of beide activiteiten ontplooit - de huidige marktomstandigheden stellen u voor een aantal uitdagingen. Tussen de stijgende kosten van zakendoen en voortdurende bevoorradingstekorten tot steeds frequentere verstoringen van de toeleveringsketen, kunnen ontwikkelingen waarop u geen invloed hebt een aanzienlijke impact hebben op uw doeltreffendheid.
En daar stopt het niet bij. De consumenten van vandaag zijn veeleisender dan ooit en verwachten van de merken die ze steunen dat ze serieus werk maken van duurzaamheid terwijl ze ook artikelen produceren die aansluiten bij hun voedingsbehoeften en gezondheidsdoelstellingen. Ondertussen verhogen regelgevende instanties over de hele wereld hun eisen voor traceerbaarheid en voedselveiligheid.
Door al deze factoren samen kan het lijken alsof uw bedrijf een zware strijd voert om uw doelstellingen op het gebied van efficiëntie en winstgevendheid te halen. Het goede nieuws is dat u het niet alleen hoeft te doen. Om uw kansen op succes te maximaliseren kunt u het beste versterking inroepen door samen te werken met een leverancier van oplossingen die uw organisatie kan voorzien van de hulpmiddelen en functies die nodig zijn om door het moderne landschap te navigeren.
Bron: Aptean - partner FoodPro Network
Laatste nieuws
-
01 dec Auchan en Intermarché willen Casino samen overnemen
-
01 dec Frankrijk: 20% minder zout in het brood
-
01 dec Wanneer en waarom je bedrijf Food ERP software nodig heeft
-
30 nov Rabobank: Wereldwijde zuivelhandel blijft op de middellange termijn groeien
-
30 nov Coöperatie Hoogstraten en Koninklijke FruitMasters onderzoeken toekomstige samenwerking
-
30 nov Waarom u ERP-functionaliteit voor voedselveiligheid nodig hebt
-
30 nov Whitepaper zout- en suikerreductie: 4 criteria voor succesvol reduceren
-
29 nov Nestlé introduceert N3-melk in China
-
29 nov Redefine Meat gaat producten ook aanbieden via supermarkten
-
29 nov JDE Peet’s wil 1 miljard euro lenen via obligaties